Gizlilik Politikası

logo

1- Hazırlandığı tarihte itibaren kullanıcı sözleşmesi olarak kabul edilecek olan iş bu sözleşme esprichip.com internet sitesi ile kullanıcıları arasında yapılacak bir sözleşme olarak hazırlanmıştır. Letgochip internet sitesine üye olmak isteyen kullanıcıların üye oldukları anda site ile kullanıcının ortak elektronik ortamda aynı anda imzaladıkları bu sözleşme sayesinde kullanıcı ve sitenin birbirlerine karşı taşıdıkları yasal sorumlulukları ihtiva eder.

 

            Sözleşmeyi imzalayan ve onaylayan kullanıcılar gerçek veya tüzel kişi kullanıcıları olabileceği gibi bu kullanıcıların 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Üye bu sözleşmeyi imzalamakla sözleşmeye aykırı olarak beyanda bulunup 18 yaşın altında olduğu halde aksini beyan ederse yasalar önünde hukuki ve cezai yaptırımı kabul etmiş olduğunu, Letgochip sitesinin bu bağlamda herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı sözleşmeyi imzalamak ve onaylamakla bu sözleşmenin tamamını okuduğunu, tüm içeriğini anladığını, içeriğindeki tüm kuralları ve hükümleri kabul ettiğini beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

             

 2-KULLANICILARIN ALIŞVERİŞ YAPARKEN UYMASI GEREKEN SİTE İÇİ KURAL VE KOŞULLAR

             

            Letgochip sitesine üye olacak kullanıcı siteye yapacağı ilk üyeliğini alıcı kullanıcı vasfı ile yapabilecektir. Alıcı kullanıcı vasfı sitenin üyelerine verdiği bir unvandır ve site sadece bu vasıftaki üyeleri kabul etmektedir.

 

 Alıcı Kullanıcı Olarak Vasfedilen Kullanıcıya Ait Haklar

 

 Alıcı Kullanıcı

 

            Alıcı kullanıcı olarak vasfedilen kullanıcıların www.letgochip.com internet sitesinden alabileceği ürünler sitenin satışa sunduğu ürünler ile sınırlıdır. Site ile yapılan anlaşma sitenin sattığı ürünlerle sınırlıdır. Stok ve pazarlama imkânları ile sınırlı bulunan ürünlerin satışı için sitede kullanılan görseller ile ürünlerin gerçek görünümleri farklılık gösterebilmektedir. Alıcı kullanıcı esprichip.com internet sitesinde satışa sunulmuş olan ürünlerle ilgili tüm görsel, tasarım, sitenin kullanım özelliklerinin siteye ait olduğunu, ürünün etiketinin bulunduğu ve sitede satılan bu ürünlerin ve diğer zikredilen hususların şirketin izni olmadan kullanmayacağını imzaladığı sözleşme ile baştan kabul etmektedir.

 

            Alıcı kullanıcının sözleşme kurallarına aykırı davranması ve sitenin satışa sunulan ürünlerini izinsiz teşhir etmesi vs. gibi uygulamalar ile kullanması halinde site duruma müdahale ederek kullanıcının sözleşmesini askıya alarak hakkında yasal takibat başlatabilecektir. Alıcı siteye üye olduktan sonra verdiği sipariş sayesinde ürünün nitelik, ücret, teslimat gibi konularda sahip olduğu özellikleri ayrıca kabul etmiş olmaktadır.

 

            Alıcı kullanıcıların letgochip.com internet sitesinden alışveriş yapmak için kredi kartını kullanmaları bir zorunluluktur. Sipariş verip alım gerçekleştirilen ürünlerin iadesi mümkün olmamaktadır. Alıcı kullanıcının alımdan vazgeçme hakkı bulunmamaktadır.

             

 3-Alıcı kullanıcı sözleşmeyi imzaladığı anda yapacağı alışverişlerde kendi hür akli dengesini kullanabilecek yetkinlikte olduğunu da beyan etmiş demektir. Akıl hastalıkları ile ilgili olarak yaşanacak olumsuzluklardan Letgochip sitesi sorumluluk kabul etmeyecektir.

             

 4-Fiyatlandırma: www.letgochip.com sitesi satışa sunduğu ürünlerin fiyatını haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

             

 5-Teslimat Şartları: Kullanıcının yaptığı sipariş stoklarda bulunması ve ödemesinin yapılması ile ilgili olarak herhangi bir sorun veya eksiklik olmaması halinde kullanıcıya en kısa sürede gönderilmektedir. Stoklarda bulunmayan ürünler için yapıla siparişler iptal edilerek kullanıcının sisteme yatırdığı para kredi kartına iade edilmektedir.

             

 6-Sipariş Şartları: Kullanıcıların siparişlerim bölümünden yaptıkları siparişlerin takibini yapabileceklerdir. Alışveriş yaptıktan sonra siparişlerim bölümünde bulunan sipariş kodunun başkaları ile paylaşılmaması gerekmektedir. Bu konuda yapılacak kural ihlali ile doğacak sorumluluk siteye ait değildir.

             

 7-Ürün İade Şartları: Mesafeli Sözleşmeler Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğinin 8. /IV maddesine uygun olarak letgochip.com sitesinden alışveriş yapan kullanıcıların aldıkları ürünleri iade hakkı bulunmamaktadır.

             

 8-Fesih Hakkı: Alıcı kullanıcı ile site arasında yapılan sözleşme site tarafından neden göstermeksizin iptal edilebilecektir.

             

 9-Uyuşmazlıkların Çözümü: Kullanıcı ile site arasında yapılan sözleşmeden kaynaklanan anlaşmazlıkların çözümünde yetkili yerel Ticari Mahkemeler sorumlu olacaktır.