Zynga Poker Chip Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Zynga Poker Chip Nedir? Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Zynga Poker Chip

            Zynga Poker Chip, uygulama içinde satış imkanı sunar. Bir kumarhane oyunudur. Yayıncısı PEGI 12 adlı yayıncıdır. Oyun bildiğiniz poker oyunudur. Ve bugüne kadar 1 milyonu aşkın yorum almıştır. Ve oyun mağazalarında oynanan oyunlarda en iyi oyunlardan biridir. Özellikle düşük seviyeli akıllı telefonlar adına vazgeçilmez bir oyundur. Oyunun özelliklerinde ise birçok yararlı kampanyası bulunuyor. Bunlardan biri ise VIP programıdır. Bu program sayesinde oyuncu üst kademelere ulaşabilir.

 

            Bu sayede daha fazla avantaj elde edebilir. Oyunu yüklediğiniz andan itibaren oyun size ücretsiz fişler sağlamaktadır. Buda oyunun avantajlarından birisidir. Avantajların yanı sıra oyun gerçekten poker oynuyormuşsunuz hissi verir. Yüksek bahis oynayarak zevkinizi doruklara çıkarabilirsiniz. Oyun modları olarak birçok çeşitliliği bulunur. İster 6 oyuncu ister 9 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Bunun yanında normal oyun veya Shoot out turnuvası yaparak istediğinizi siz belirlersiniz. Oyunun içinde ligler bulunur ve dünyanın birçok yerinden turnuvalar düzenlenir. Ayrıca fiş kazanma olanağına sahipsiniz. Sosyal medya üzerinden arkadaşlarınıza meydan okuyabilir ve onlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 Zynga Nedir?

 

            Zynga, 2007 yılında temmuz ayında kurulmuş halka açık bir şirkettir. Yüzlerce video oyunu bulunur. Şirketin yıllık geliri 600 milyon dolardır. Oyun kategorisinde gelire bakara nasıl etki ettiğini görebilirsiniz. Oyunlar konusunda oldukça önemlidir. En çok oynanan oyunlarından birisi FarmVille oyunudur. 65 milyon kişi bu oyunu yüklemiştir. Ve bir ara en çok oynanan popüler kategoriler arasındaydı.

 

 Zynga Poker Chip PEGI 12 nedir?

 

            PEGI 12, yaş grupları konusunda 8 ayrı kategoriye ayrılmıştır. Bu açıdan oldukça önemli ve avantajlıdır. Mesela Zynga Poker Chip, PEGI 12 yayıncısı kapsamında yüklenmiştir. PEGI 12, oyun içeriğinde argo kelimeler veya cinsel konuda içerik daha fazla olduğundan veya daha fazla belirgin bir özellikte olduğundan bu tür oyunlar burada yayınlanır.